Obszary, na których działam:

Województwo kujawsko-pomorskie: Toruń, Bydgoszcz, Włocławek, Chełmno, Chełmża, Grudziądz.

Istnieje możliwość dojazdu na terenie kraju. W celu uzyskania szczegółowych informacji proszę pytać

Tu jesteś: Strona główna » Usługi » Filmowanie ślubów

Filmowanie ślubów

Dzień ślubu jest jednym z najważniejszych momentów w życiu każdego człowieka. Jest to najczęściej nagrywana uroczystość, ze wszystkich uroczystości okolicznościowych.

Kamerzysta ślubny do usług

Już dziś zapewnij sobie profesjonalną obsługę tego wydarzenia. Jeżeli chcesz, aby wszystko było przeprowadzone starannie, przez fachowe oko operatora, zgłoś się do nas.

Projekty traktujemy indywidualnie, ucząc przy tym swoich klientów poprawnego zachowywania się przed kamerą. Tylko nasza wspólna współpraca gwarantuje najlepszy efekt. Dlatego też, nacisk na zharmonizowanie pomiędzy nami jest dosyć spory.

Charakteryzujemy się tym, iż projekty traktujemy bardzo różnorodnie, dlatego też wszystkie elementy nagrania omawiamy na spotkaniu. Ludzie mają różne wyobrażenia na temat reportażu ślubnego, dlatego też staramy się zaplanować wspólnie przewidziane wydarzenia, aby podczas filmowania uchwycić wszystkie ważne elementy.

Staramy się możliwie jak najmocniej urozmaicać nagrania wykorzystując sprzęt do stabilizacji ujęć w ruchu. Dzięki temu, materiał charakteryzować się będzie zdecydowanie atrakcyjniejszym wyglądem dla oka jak i ucha (dzięki osobnemu rejestrowaniu linii dźwięku). Jeżeli chcesz mieć dużo ciekawszy materiał od tych, które do tej pory widziałeś – zgłoś się do nas poprzez formularz kontaktowy. Umówimy się na spotkanie i zaprezentujemy więcej naszych prac.

 

 

 
Copyright by Kraina Obrazu- Wideofilmowanie Toruń. Wszystkie prawa zastrzeżone.